SKIP_TO
rozGRYwki 25 kwietnia 2024

Majowe gry terenowe!

Ogłaszamy maj miesiącem grania!
Dla miłośników gier miejskich i terenowych przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Odwiedź fasze filie i zagraj z nami!

11 maja w Bibliotece Głównej startuje Program kosmiczny Polskiej Agencji Galaktycznej! Sprawdź szczegóły

14 maja w Filii nr 16 czekać będzie Zagadkowa biblioteka, czyli gra z elementami escape roomu. Sprawdź szczegóły.

15 maja w Filii nr 25 odkryjemy Cuda PRL-u. Odwiedzimy kilka miejsc na terenie Dzielnicy VII rozwiązując zadania. Sprawdź szczegóły.

17 maja ponownie sprawdzimy Cuda PRL-u. Tym razem zapraszamy do Filii nr 26.

24 maja w Filii nr 14 odbędzie się gra Zostań detektywem, której celem jest odnalezienie zaginionego woluminu zawierającego cenną wiedzę. Sprawdź szczegóły.

Uwaga! Na wszystkie rozgrywki obowiązują zapisy! Zapraszamy wszystkich do udziału w naszych wyjątkowych grach.

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.