SKIP_TO

Znaleziono 296 wyników
Dwie kobiety oraz mężczyzna stoją przy regale z książkami, który został oznaczony napisem "Airport Library, Gustaw&Leonard zapraszają / invite you"  oraz obrazkiem żółtego stworka w okularach i pingwina w czapce pilota.
T_ARROW_UP

„Odlotowa biblioteka” Airport Library wzbogaciła się o nowe książki!

Konsul Generalny Francji w Krakowie – Cédric Peltier przekazał książki do naszej lotniskowej biblioteczki.
Na piasku narysowane palcem uśmiechnięte słońce, widoczne dwie dłonie
T_ARROW_UP Spędź wakacje razem z nami!
Zapraszamy na cykliczne warsztaty w naszych filiach.
Cztery photony - roboty edukacyjne stoją na półce z książkami. Każdy z nich jest podpisany swoim imieniem (od lewej): Ciri, Cytrusek, Coco, Czesio.
T_ARROW_UP Jak wakacje, to tylko z Photonami!
Sprawdź terminy warsztatów z kodowania i poznaj biblioteczne roboty!
Grafika przedstawia kształt czerwonych ust, z których wyrasta roślina. XII edycja Nagrody imienia Wisławy Szymborskiej 2024. Po prawej przedstawiono książki laureatów.
T_ARROW_UP Magdalena Bielska laureatką XII edycji Nagrody im. Wisławy Szymborskiej!
Magdalena Bielska, poetka dwukrotnie nominowana do nagrody Krakowskiej Książki Miesiąca, została laureatką XII edycji Nagrody im. Wisławy Szymborskiej!
T_ARROW_UP Gabinet Sławomira Mrożka już otwarty!
Zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul. Powroźnicza 2)

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.