SKIP_TO

Piknik brytyjski w Bibliotece Głównej!

Zapraszamy na wyjątkowe literackie święto do Biblioteki Głównej (ul. Powroźnicza 2). 13 lipca (sobota) w godz. 11.00–16.00 odbędzie się finałowe wydarzenie tygodnia brytyjskiego.

Harmonogram pikniku:

11:00     rozpoczęcie pikniku

11:30     pokaz i nauka tańców brytyjskich pod kierunkiem
Agnieszki Krawczyk

12:30     gry i zabawy oraz warsztaty przygotowane przez Martynę Winnicką – animatorkę i autorkę profilu na Facebooku Pomysły na animacje

13:30     mecz krokieta z postaciami z książki Alicja w Krainie Czarów

14:30    spektakl teatralny Jaś i drzewo fasolowe w wykonaniu
aktorów Studia Teatralnego KRAK-ART

16.00     zakończenie pikniku

Podczas pikniku będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych tworzenia papierowych zamków i w akcji wymiany książek, a także spotkać osobę przebraną za Williama Shakespeare’a – słynnego angielskiego poetę i dramaturga.

Piknik brytyjski realizowany w ramach projektu „Odlotowe podróże po literaturze”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.