SKIP_TO

Good morning, hello! Tydzień brytyjski w naszych filiach!

Od 8 do 13 lipca organizujemy wiele ciekawych wydarzeń! Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram Tygodnia brytyjskiego.

• 8 lipca (poniedziałek) godz. 17.00
    Filia nr 45 (Czytelnia i Wypożyczalnia Popularnonaukowa), ul. L. Teligi 24

Czas na angielski – warsztaty językowe dla młodzieży (od 15 lat) i dorosłych z Anną Kamont – trenerką języka angielskiego, autorką książki Planer językowy. Czas na angielski. Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

• 9 lipca (wtorek) godz. 17.00
    Filia nr 21 (Czytelnia Naukowa), ul. Królewska 59

Wielka Brytania oczami Polaków spotkanie dla dorosłych z Ewą Winnicką – reporterką i autorką bestsellerowych książek Angole oraz Londyńczycy. Spotkanie poprowadzi Paulina Małochleb. Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

• 10 lipca (środa) godz. 17.00
    Filia nr 20, ul. Opolska 37

Szkockie przygody z Ciumkami – spotkanie z Pawłem Beręsewiczem –  autorem bestsellerowej serii o przygodach rodziny Ciumków. Uczestnicy wyruszą w podróż przez kulturę szkocką. Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

• 11 lipca (czwartek) godz. 17.00
    Filia nr 49, os. Tysiąclecia 42

Herbaciane tradycje angielskie
    –  spotkanie na temat procesu parzenia angielskiej herbaty, tradycji i obyczajów związanych z tą klasyczną brytyjską czynnością. W programie również degustacja. Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

• 12 lipca (piątek) godz. 17.00
    Filia nr 31, ul. J. K. Przyzby 10

W krainie królów i królowych
    – warsztaty kreatywne dla rodzin z dziećmi przygotowane przez Magdalenę Głowniak – kulturoznawczynię. Uczestnicy poznają fascynujący świat Anglii, jej historię, tradycje i kulturę. Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

• 13 lipca (sobota) godz. 11.00–16.00
    Biblioteka Główna, ul. Powroźnicza 2

Piknik brytyjski – szczegółowy program pikniku na www.biblioteka.krakow.pl

Na każdym wydarzeniu będzie można pobrać specjalny bilet lotniczy i wyruszyć w odlotową podróż z Biblioteką Kraków. Sprawdź szczegółowe zasady naszej akcji z nagrodami.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.